Towar dnia
Wybierz kategorię
PS5 (7)
- Gry nowe (3)
- Akcesoria (1)
- Konsole (0)
PS4 (201)
- Gry nowe (54)
- Gry używane (147)
- Akcesoria (0)
PS3 (21)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox Series X (7)
- Gry nowe (1)
- Akcesoria (2)
- Konsole (0)
Xbox One (54)
- Gry nowe (12)
- Akcesoria (2)
Xbox360 (20)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
PC (6)
- Gry nowe (6)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
89 1050 1490 1000 0090 9258 2817
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Need for Speed Heat PL - Xbox One
Dostępność: 24h
Platforma: Xbox One,
Gatunek: wyścigi i rajdy, samochodowe,
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( dubbing )

Need for Speed: Heat to gra wyścigowa będąca dwudziestą pierwszą główną odsłoną popularnego cyklu Need for Speed. Tytuł został opracowany przez studio Ghost Games, które sprawuje pieczę nad rozwojem serii od 2011 roku, a wcześniej dostarczyło takie produkcje, jak Need for Speed: RivalsNeed for Speed oraz Need for Speed: Payback.

Akcja gry Need for Speed: Heat toczy się w przypominającym Miami fikcyjnym mieście Palm City, gdzie wyścigi uliczne (zarówno legalne, jak i nielegalne) są na porządku dziennym. W trakcie zabawy wcielamy się w bohatera, który stopniowo pnie się po szczeblach kariery, zdobywając reputację i zarabiając coraz większe pieniądze.

W grze Need for Speed: Heat otrzymujemy do dyspozycji rozległe miasto o otwartej strukturze. Zabawa toczy się tutaj na dwóch płaszczyznach. Za dnia możemy swobodnie przemierzać metropolię, stawiając czoła specjalnie przygotowanym wyzwaniom oraz poszukując znajdziek, a także biorąc udział w legalnych wyścigach toczonych w ramach mistrzostw Speedhunters Showdown i wygrywając pieniądze. Jako że ulice patroluje policja, należy przy tym uważać, by na jej oczach nie złamać prawa. Niemniej, nawet jeśli podpadniemy „mundurowym”, obejdą się z nami dosyć łagodnie.

Sytuacja ulega diametralnej zmianie po zapadnięciu zmroku (co wywołujemy ręcznie), kiedy to możemy spróbować swoich sił w nielegalnych zawodach, by zwiększyć swoją reputację oraz zdobyć unikatowe części do tuningu. Wówczas na ulice wyjeżdżają skorumpowane oddziały stróżów prawa, którzy nie cofną się przed niczym, by dorwać kierowców. W zależności od tego, jak bardzo zajdziemy im za skórę, rośnie nasz poziom rozgłosu, a na ogonie zaczynają nam siedzieć nie tylko radiowozy, lecz także pojazdy opancerzone czy nawet śmigłowce. Choć gra jest warta świeczki, gdyż im większy jest nasz rozgłos, tym więcej punktów reputacji zdobywamy, by zrobić użytek z tych ostatnich należy zgubić pościg i udać się do swojej kryjówki (w razie „wpadki” zdobyte nagrody zostaną nam odebrane). To ostatnie nie jest jedna łatwe, bo każdy samochód posiada pasek życia, a jeśli go opróżnimy, uderzając w inne pojazdy lub elementy otoczenia, zostaniemy unieruchomieni.

Wyżej wspomniane punkty reputacji służą przede wszystkim do odblokowywania nowych części do tuningu, wzorowanych na produktach prawdziwych producentów; by jednak je wykorzystać, musimy również wydać na nie określoną ilość pieniędzy. Tytuł oferuje szerokie możliwości personalizacji samochodów; możemy zarówno wprowadzać modyfikacje optyczne, jak i mechaniczne. Lista tych pierwszych obejmuje zmianę barwy karoserii, świateł, opon czy tablic rejestracyjnych, a także instalację spojlerów, progów i zderzaków (lub nakładek na nie) czy wreszcie wymianę i dopasowanie wyglądu felg (wśród nich znajdziemy modele wzorowane na produktach prawdziwych producentów) oraz zmianę brzmienia wydechu. Tuning mechaniczny obejmuje przede wszystkim wymianę silnika (po raz pierwszy w historii) serii. Poza tym możemy swobodnie wymieniać określone podzespoły, dostosowując samochód do określonego typu zawodów. Nawet pomimo tego, że model jazdy jest zręcznościowyróżnice pomiędzy poszczególnymi autami są wyczuwalne; ponadto pojazd przystosowany do driftu niekoniecznie sprawdzi się w terenie czy wyścigach, w których liczy się miejsce na mecie. Warto jeszcze odnotować, że personalizacja dotyczy również naszego kierowcy.

Co zaś tyczy się samochodów, które kupujemy za zarobione pieniądze – na ich liście znajdziemy zarówno kultowe klasyki pokroju Astona Martina DB5 z 1964 roku, Buicka GNX (1987), Dodge’a Chargera (1969) bądź Ferrari Testarossa Coupe (1984), jak i współczesne pojazdy. Wśród tych ostatnich pojawiają się nie tylko auta sportowe, które można spotkać na drogach (BMW M4 GTS, Chevrolet Corvette, Honda Civic Type-R, Nissan 370Z), lecz także supersamochody (na czele z Pagani Huayra BC, McLaren 570S, Lamborghini Huracan bądź Ferrari LaFerrari).

Need for Speed: Heat można grać zarówno w pojedynkę, jak i w trybie multiplayer.

Need for Speed: Heat posiada trójwymiarową grafikę wysokiej jakości. Na uwagę zasługują przede wszystkim zaprojektowane z dbałością o detale modele samochodów. Poza tym jednak podobać się może także pełne szczegółów otoczenie i realistyczne oświetlenie. Zabawie towarzyszy soundtrack zagrzewający do walki o zwycięstwo.Cena
Ilość
89,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Aktualna Data: 2021-05-10 06:48
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.