Wybierz kategorię
PS5 (2)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (1)
- Konsole (0)
PS4 (57)
- Gry nowe (9)
- Akcesoria (0)
Xbox Series X (5)
- Gry nowe (1)
- Akcesoria (2)
- Konsole (0)
PS3 (12)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox360 (17)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
PC (2)
- Gry nowe (2)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
70 1050 1490 1000 0092 8530 0043
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Wasteland 3 PL - PS4
Dostępność: 24h
Platforma: PS4,
Gatunek: RPG akcja,
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( napisy )

Wasteland 3 to kolejna odsłona kultowego cyklu postapokaliptycznych gier RPG, nad którym pieczę sprawuje niezależne studio inXile Entertainment. W porównaniu z poprzedniczkąprodukcja wprowadza wiele zmian i usprawnień, obejmujących zarówno czas i miejsce akcji, jak i samą rozgrywkę. Podobnie jak miało to miejsce wcześniej, niedługo po pierwszej zapowiedzi gra doczekała się kampanii crowdfundingowej — jej celem było zdobycie co najmniej 2,75 miliona dolarów.

Wasteland 3 twórcy porzucają piaszczystą Arizonę na rzecz skutego lodem stanu Kolorado. Gracz wciela się w rolę członka Team November, oddziału Strażników Pustkowi, który otrzymuje misję kluczową dla istnienia organizacji – podejmuje współpracę z władającym regionem Patriarchą, który jest jedyną osobą mogącą zapewnić Strażnikom potrzebne zasoby.

Niestety, w drodze na miejsce oddział wpada w zasadzkę, a większość jego członków zostaje zamordowana. Ci, którym udało się przetrwać, podejmują próbę zbudowania swojej pozycji w nieprzychylnym miejscu w zasadzie od zera. Opowiedziana w grze historia z czasem rozbudowywana jest o nowe wątki i liczne zwroty akcji, a to, które jej zakończenie zobaczymy, zależy od podejmowanych przez nas decyzji.

Trzon rozgrywki w Wasteland 3 stanowi eksploracja oraz walka z napotkanymi przeciwnikami. Zwiedzanie rozległego i niebezpiecznego terytorium usprawniono poprzez implementację pojazdu zwanego Kodiak – pozwala on szybciej przemieszczać się po świecie, a czasem nawet wspiera nas w walce. Ta ostatnia nadal opiera się na systemie turowym, ale rozbudowano go o dodatkowe umiejętności, co umożliwia korzystanie z bardziej zaawansowanych taktyk.

Oczywiście nie wszystkie problemy rozwiązujemy siłą — na potrzeby omawianego tytułu przebudowano system dialogów, który teraz przywodzi na myśl schemat zastosowany w Torment: Tides of Numenera. Rozmowy można zatem prowadzić na wiele sposobów, a w trakcie dyskusji istnieje możliwość wykorzystania wielu umiejętności, by osiągnąć zamierzone cele.

Podobnie jak w Wasteland 2 nadzorujemy również Bazę Strażników, ale tym razem pełni ona znacznie większą rolę i stanowi ważny element świata gry. Grając, rekrutujemy kolejne osoby, dzięki czemu zwiększamy możliwości naszego centrum operacyjnego – stanowi ono miejsce do odpoczynku, źródło zasobów, a nawet więzienie dla schwytanych przestępców.

Ważną rolę odgrywają również wybory moralne i kształtowana przez nie reputacja wsród różnorakich frakcji. Podejmowane przez gracza decyzje wpływają na przebieg i zakończenie gry.

Wasteland 3 możemy zagrać samotnie albo z drugim graczem. Podstawą rozgrywki jest kampania fabularna, której możemy doświadczyć także w kooperacji z inną osobą. Warto odnotować, że zastosowany w produkcji wariant rozgrywki wieloosobowej pozwala na zabawę nawet pod nieobecność partnera — w tym przypadku jednak musi on liczyć się z konsekwencjami naszych działań.

Wasteland 3 działa w oparciu o nową wersję silnika Unity, zastosowanego w drugiej części serii. Oprawa graficzna stoi na wysokim poziomie, a kierunek artystyczny nadali jej Christopher i Nic Bischoff, odpowiedzialni wcześniej za ciepło przyjęte Stasis.Cena
Ilość
69,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Aktualna Data: 2021-09-17 14:40
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.