Towar dnia
Wybierz kategorię
PS5 (7)
- Gry nowe (3)
- Akcesoria (1)
- Konsole (0)
PS4 (201)
- Gry nowe (54)
- Gry używane (147)
- Akcesoria (0)
PS3 (21)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox Series X (7)
- Gry nowe (1)
- Akcesoria (2)
- Konsole (0)
Xbox One (54)
- Gry nowe (12)
- Akcesoria (2)
Xbox360 (20)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
PC (6)
- Gry nowe (6)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
89 1050 1490 1000 0090 9258 2817
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Project CARS 3 PL - PS4
Dostępność: 24h
Platforma: PS4,
Gatunek: wyścigi i rajdy, samochodowe,
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( napisy )

Project CARS 3 to trzecia odsłona popularnego cyklu gier wyścigowych, nad którego rozwojem czuwa zespół Slightly Mad Studios (od 2019 roku należący do brytyjskiej firmy Codemasters). W portfolio studia, poza wcześniejszymi częściami serii, można znaleźć takie produkcje jak Need for Speed: ShiftShift 2: Unleashed czy Test Drive: Ferrari Racing Legends.

Fundament Project CARS 3 stanowi Kariera, która została całkowicie przebudowana w stosunku do poprzednich części. Ma ona teraz strukturę przypominającą bardziej tradycję zręcznościowych gier wyścigowych (gracz zaczyna od wolnych drogowych samochodów i stopniowo przesiada się do coraz mocniejszych maszyn) i jest bardziej przyjazna dla nowicjuszy. Gra daje również stosunkowo szerokie możliwości w konfigurowaniu poziomu trudności i asyst działających w samochodzie – zachowując przy tym realistyczne ustawienia dla weteranów (tym niemniej model jazdy został nieco uproszczony względem Project CARS 2).

W trybie Kariery otrzymujemy dostęp do własnego garażu, który stopniowo zapełniamy kupowanymi samochodami. Służy nam do tego waluta otrzymywana wraz z osiąganiem kolejnych poziomów doświadczenia. PC3 wprowadzono możliwość ulepszania pojazdów poprzez nabywanie części, które podnoszą ich indeks wydajności (analogicznie do serii Forza). W ograniczonym zakresie można też modyfikować wygląd aut (m.in. gotowe pakiety aerodynamiczne, koła i tablice rejestracyjne). Ponadto stworzono kompleksowy edytor malowania karoserii i udostępniono garść opcji personalizacji kierowcy.

Project CARS 3 wprowadzono też szereg innych istotnych zmian. Przede wszystkim producent odświeżył model sterowania przy użyciu pada, wykonując ukłon w stronę mniej zaawansowanych graczy, a także opracował nową symulację opon, usprawnił sztuczną inteligencję oraz podkręcił wrażenie prędkości podczas jazdy. Zrezygnował natomiast z takich elementów jak mechaniczne uszkodzenia samochodów, kwalifikacje przed wyścigami (w trybie single player) czy zjazdy do pit-stopu.

Do dyspozycji graczy oddano ok. 200 samochodów podzielonych na dziesięć klas oraz przeszło 140 torów (w tym zupełnie nowe, takie jak Interlagos w brazylijskim Sao Paolo czy ulice Szanghaju), które można oglądać w pełnym cyklu pór dnia i roku, w szerokiej palecie warunków atmosferycznych. Niestety, zabrakło części zawartości Project CARS 2, na czele ze słynnymi torami Spa i Le Mans oraz trasami i autami rallycrossowymi.

Project CARS 3 pozwala na grę w trybie zarówno dla pojedynczego gracza, jak i wieloosobowym. Głównym modułem jest Kariera (opisana powyżej), w której występują klasyczne wyścigi, próby czasowe oraz nowość w postaci Demolki (rozbijanie bramek na czas). Multiplayer dzieli się na dwa warianty. Możemy w nim rywalizować z innymi graczami w tradycyjnych zmaganiach (przygotowanych przez graczy lub producenta gry) lub wybrać niedostępny wcześniej asynchroniczny tryb Rywali, w którym ścigamy się z „duchami” innych użytkowników. Specjalnie dla rozgrywki wieloosobowej opracowano nowy system rankingów, wyzwań oraz nagród.

Project CARS 3 powstało na usprawnionym silniku Madness, znanym z poprzednich odsłon serii oraz cyklu Shift. Generuje on grafikę na dość realistycznym poziomie, szczególnie samochody zostały odwzorowane z dużą pieczołowitością. Nie mniejszą uwagę poświęcono torom, które przypominają rzeczywiste odpowiedniki.

Gra działa na konsolach w 60 klatkach na sekundę. Natomiast wersja PC, na którą nie nałożono żadnych limitów, dodatkowo obsługuje okulary wirtualnej rzeczywistości oraz rozdzielczość obrazu nawet do 12K.Cena
Ilość
99,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Aktualna Data: 2021-05-10 06:47
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.