Towar dnia
Wybierz kategorię
PS5 (7)
- Gry nowe (3)
- Akcesoria (1)
- Konsole (0)
PS4 (201)
- Gry nowe (54)
- Gry używane (147)
- Akcesoria (0)
PS3 (21)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox Series X (7)
- Gry nowe (1)
- Akcesoria (2)
- Konsole (0)
Xbox One (54)
- Gry nowe (12)
- Akcesoria (2)
Xbox360 (20)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
PC (6)
- Gry nowe (6)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
89 1050 1490 1000 0090 9258 2817
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Star Wars Squadrons PL - PS4
Dostępność: 24h
Platforma: PS4,
Gatunek: Akcja, Strzelanka,
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( dubbing )

Star Wars: Squadrons to kosmiczna strzelanka na licencji Gwiezdnych wojen. To kolejna produkcja w tym uniwersum z katalogu firmy Electronic Arts. Za powstanie tytułu odpowiada należące do wydawcy studio Motive Montreal.

Akcja gry toczy się po wydarzeniach z filmu Gwiezdne wojny: część VI – Powrót Jedi. Sojusz Rebeliantów wygrał bitwę o Endor, w trakcie której doszło do zniszczenia drugiej Gwiazdy Śmierci. Imperium jest w odwrocie, ale nie zostało jeszcze w pełni pokonane.

Star Wars: Squadrons opowiada historię z perspektywy dwóch pilotów – z dywizjonu Vanguards pod barwami Nowej Republiki oraz członka imperialnego szwadronu Titans. Kampania na przemian pozwala nam pokierować tymi postaciami i tym samym umożliwia poznanie obu stron konfliktu.

Star Wars: Squadrons skupia się na starciach tytułowych eskadr, reprezentujących siły Imperium oraz Nowej Republiki. Wydarzenia obserwujemy wyłącznie z kokpitu maszyn, a rozgrywka została wzbogacona elementami symulacji. 

Każdy statek wyposażony jest w główną broń, środki obronne oraz dwa typy specjalnego wyposażenia (np. rakiety czy droidy naprawcze). Niektóre z jednostek, choć nie wszystkie, posiadają także tarcze energetyczne. Wśród dostępnych maszyn znajdziemy myśliwce, bombowce, statki wsparcia oraz przechwytujące. Sterowanie jest praktycznie takie samo dla wszystkich modeli, co ma ułatwić przesiadki między nimi.

Kluczową rolę w rozgrywce pełni system zarządzania zasilaniem. Sami decydujemy, jak podzielić energię między silniki, działka laserowe i tarcze. Ustawienie jednej z tych kategorii na maksimum ogranicza wydajność pozostałych, ale daje przewagę w pewnych sytuacjach oraz może zapewnić dostęp do dodatkowej funkcji. Przykładowo, maksymalne zasilenie silnika pozwala skorzystać z krótkotrwałego dużego przyśpieszenia. Przekierowanie mocy do działek sprawi zaś, że szybciej zestrzelimy wrogi myśliwiec, zanim ucieknie nam z celownika.

Tarcze regenerują się samodzielnie, natomiast w przypadku uszkodzeń kadłuba konieczne jest skorzystanie z pomocy jednostek wsparcia. Droidy naprawcze są w stanie częściowo usunąć zniszczenia naszej maszyny.

Star Wars: Squadrons oferuje kampanię fabularną oraz rozgrywki multiplayer. Ta druga opcja dostępna jest w dwóch wariantach. Kosmiczne Starcia przypominają drużynowy deathmatch i koncentrują się pojedynkach dwóch pięcioosobowych eskadr. Z kolei Bitwy Flot to wieloetapowe potyczki, w których konieczne jest realizowanie kolejnych celów, by finalnie zniszczyć okręt flagowy przeciwnej eskadry.

Gra oferuje wsparcie technologii rzeczywistości wirtualnej na wybranych platformach (PlayStation 4 oraz PC), jak również możliwość wspólnej zabawy na różnych urządzeniach dzięki funkcji cross-play.Cena
Ilość
89,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Aktualna Data: 2021-05-10 06:45
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.