Towar dnia
Wybierz kategorię
PS5 (7)
- Gry nowe (3)
- Akcesoria (1)
- Konsole (0)
PS4 (201)
- Gry nowe (54)
- Gry używane (147)
- Akcesoria (0)
PS3 (21)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox Series X (7)
- Gry nowe (1)
- Akcesoria (2)
- Konsole (0)
Xbox One (54)
- Gry nowe (12)
- Akcesoria (2)
Xbox360 (20)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
PC (6)
- Gry nowe (6)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
89 1050 1490 1000 0090 9258 2817
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Call of Duty Black Ops - Cold War PL - PS4/PS5
Dostępność: 24h
Platforma: PS4, PS5,
Gatunek: Akcja, Strzelanka,
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( dubbing )

Call of Duty: Black Ops - Cold War to siedemnasta główna odsłona popularnego cyklu FPS-ów, rozwijanego przez firmę Activision Blizzard od 2003 roku. Produkcja została opracowana przez należące do wydawcy studio Treyarch, które sprawuje pieczę nad podserią Black Ops od początku jej istnienia.

Fabuła gry Call of Duty: Black Ops - Cold War to samodzielna opowieść, do której zrozumienia nie jest potrzebna znajomość poprzednich odsłon cyklu. Niemniej w grze pojawiają się postacie znane z wcześniejszych produkcji spod tego szyldu, na czele z Masonem, Woodsem i Hudsonem, a dołącza do nich nieprzedstawiony wcześniej graczom agent CIA – Russel Adler.

Zgodnie z tym, co sugeruje tytuł, akcję projektu osadzono w czasach zimnej wojny; w trakcie rozgrywki przychodzi nam natomiast pokrzyżować plany enigmatycznego agenta KGB, znanego pod kryptonimem Perseusz. Co ciekawe, gra posiada kilka zakończeń – to, które z nich zobaczymy, zależy od decyzji podejmowanych przez nas w toku rozgrywki.

Call of Duty: Black Ops - Cold War akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Co ciekawe, zabawę rozpoczynamy od stworzenia postaci, w którą się wcielimy; decydujemy nie tylko o jej wyglądzie, lecz także o charakterze oraz służbie. Filar trybu dla pojedynczego gracza stanowią misje, które zabierają nas w rozmaite zakątki świata; wśród tych ostatnich znalazło się miejsce między innymi na gigantyczny radziecki obiekt szkoleniowy dla żołnierzy, a także takie miasta jak Moskwa czy Berlin. Stawiane przed nami zadania są różnorodne – choć wśród nich nie brakuje takich, które wymagają od nas brania udziału w krwawych i widowiskowych strzelaninach, często przychodzi nam między innymi działać po cichu, przekradając się za plecami wrogów. Co ciekawe, od czasu do czasu autorzy pozwalają nam również zdecydować, w jaki sposób rozwiążemy stojące nam na drodze problemy. Ponadto w niektórych momentach dokonujemy wyborów, które rzutują na dalszy przebieg fabuły oraz jej zakończenie.

Oprócz trybu fabularnego w Call of Duty: Black Ops - Cold War znalazł się rozbudowany moduł multiplayer pozwalający na rozgrywki cross-platformowePowraca też kooperacyjna minikampania zombie. Warto zaznaczyć, że jeden z trybów zombie, Zombies Onslaught, przez pierwszy rok od premiery był dostępny wyłącznie na konsolach Sony.

Call of Duty: Black Ops - Cold War działa w oparciu o technologię opracowaną przez studio Infinity Ward na potrzeby gry Call of Duty: Modern Warfare. Oprawa graficzna tej produkcji prezentuje wysoki poziom.Cena
Ilość
279,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Aktualna Data: 2021-05-10 06:48
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.