Towar dnia
Wybierz kategorię
PS5 (10)
- Gry nowe (8)
- Akcesoria (1)
- Konsole (0)
PS4 (55)
- Gry nowe (31)
- Akcesoria (0)
Xbox Series X (8)
- Gry nowe (6)
- Akcesoria (0)
- Konsole (0)
Xbox One (24)
- Gry nowe (15)
- Akcesoria (0)
PS3 (6)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox360 (1)
- Gry nowe (0)
- Gry na kinect (0)
- Akcesoria (0)
PC (1)
- Gry nowe (1)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
70 1050 1490 1000 0092 8530 0043
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Ghost of Tsushima Director's Cut PL - PS4/PS5
Dostępność: 24h
Platforma: PS4, PS5,
Gatunek: AKCJA,
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( dubbing )

Ghost of Tsushima: Director’s Cut to reżyserska wersja popularnego sandboksa akcji Ghost of Tsushima. Za jej wydanie ponownie odpowiadają firma Sony oraz amerykańskie studio Sucker Punch, znane z produkcji takich serii, jak Sly Cooper czy inFamous. Nowa wersja gry zawiera wszystkie wydane do tej pory aktualizacje i dodatek Legends, a także zupełnie nową zawartość, m. in. ulepszenia graficzne dla PlayStation 5 oraz rozszerzenie Iki Island, dostępne zarówno na konsolę PS5, jak i PS4.

Historia ponownie przenosi nas do roku 1274 na tereny feudalnej Japonii, gdzie wcielamy się w samuraja imieniem Jin Sakai. Główny bohater musi powstrzymać mongolskich najeźdźców po tym, jak przypuścili atak na tytułową wyspę Tsushima, mordując większość z jego pobratymców.

Podobnie jak oryginał z 2020 roku, Ghost of Tsushima: Director’s Cut jest przygodową grą akcji, prowadzoną z perspektywy trzeciej osoby. Tytuł oferuje nam eksplorację obszernego otwartego świata, który mamy okazję przemierzać zarówno pieszo, jak i konno.

Wędrując przez malownicze tereny Kraju Kwitnącej Wiśni, nieraz napotykamy na swej drodze licznych przeciwników, z którymi możemy podejmować walkę, korzystając z katany bądź łuku. Gra oferuje nam odmienne style walki, z których każdy sprawdza się najlepiej przeciwko określonemu typowi wojownika.

Jako że siły wroga są przeważające, rozsądniejsze jest korzystanie w miarę możliwości z opcji skradania. Dobrym sposobem na uniknięcie konfrontacji jest też odwracanie uwagi oponentów za pomocą bomb dymnych czy petard lub eliminowanie ich z dystansu, np. przy użyciu noży do rzucania czy płonących strzał.

W grze zastosowany został również system prowokacji, pozwalający na rozpoczęcie walki od rzucenia wyzwania, a następnie wyeliminowania przeciwników pojedynczymi, efektywnymi ciosami. Warunkiem jest jednak wykonanie ataków w odpowiednim momencie, w przeciwnym razie protagonista utraci znaczną część życia.

Najważniejszą atrakcją wersji Director’s Cut jest minikampania fabularna, pozwalająca nam na eksplorację terenów tytułowej wyspy Iki – zupełnie nowego obszaru, okupowanego przez niepojawiających się w głównej odsłonie przeciwników. Protagonista udaje się w to miejsce, by sprawdzić pogłoski o obecności Mongołów. Wyprawa szybko przybiera charakter osobisty, a bohater zostaje zmuszony do ponownego zmierzenia się z traumatyczną przeszłością.

Ghost of Tsushima: Director’s Cut oferuje rozgrywkę w trybie kampanii fabularnej dla jednego gracza, jednak posiadaczom podstawowej wersji gry udostępnione zostaje także DLC wprowadzające tryb sieciowej kooperacji Ghost of Tsushima: Legends, które można rozgrywać maksymalnie w cztery osoby.

Posiadacze rozszerzenia na konsole PS5 mogą cieszyć się poprawioną oprawą graficzną, oferującą rozdzielczość 4K z 60 FPS. Ponadto gra robi użytek z efektów dotykowych oraz adaptatywnych triggerów kontrolera DualSense. Pasjonaci, chcący rozgrywać tytuł w rodzimym języku mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni, mogą też liczyć na wprowadzoną do niego funkcję lip-sync (synchronizację ruchu warg postaci z wypowiadanymi przez nie słowami) dla japońskiego dubbingu. Przydatną opcją jest też możliwość przeniesienia zapisanych postępów z PlayStation 4 na PlayStation 5 dla tych, którzy chcą kontynuować rozgrywkę na nowszej konsoli bez potrzeby rozpoczynania jej od nowa.


Cena
Ilość
259,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Aktualna Data: 2021-11-27 09:47
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.