Towar dnia
Wybierz kategorię
PS5 (10)
- Gry nowe (8)
- Akcesoria (1)
- Konsole (0)
PS4 (55)
- Gry nowe (31)
- Akcesoria (0)
Xbox Series X (8)
- Gry nowe (6)
- Akcesoria (0)
- Konsole (0)
Xbox One (24)
- Gry nowe (15)
- Akcesoria (0)
PS3 (6)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox360 (1)
- Gry nowe (0)
- Gry na kinect (0)
- Akcesoria (0)
PC (1)
- Gry nowe (1)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
70 1050 1490 1000 0092 8530 0043
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
FIFA 22 PL - PS4
Dostępność: 24h
Platforma: PS4,
Gatunek: Sportowa, piłka nożna,
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( dubbing )

FIFA 22 jest kolejną odsłoną corocznego cyklu gier piłkarskich autorstwa studia EA Sports. Zgodnie z tradycją serii, tytuł pozwala nam na rozgrywanie meczów piłki nożnej, w których biorą udział oficjalnie licencjonowane drużyny i zawodnicy.

Mechanika rozgrywki nie różni się przesadnie od poprzednich części serii. Rdzeniem gry są mecze, podczas których kontrolujemy wybraną przez nas drużynę. Pozycja stawia duży nacisk na realizm i wierne odwzorowywanie zasad. Podstawy rozgrywki nie zmieniły się niemal wcale, gra usprawnia jednak sztuczną inteligencję naszych przeciwników w porównaniu do poprzedniej odsłony oraz dodaje kilka nowych, drobnych elementów. Składy drużyn ponownie zostały zaktualizowane, a gra pozwala nam wcielić się w prawdziwych piłkarzy.

Tradycją serii FIFA jest znaczna ilość trybów gry, zarówno jednoosobowych jak i wieloosobowych. Gracz może rozgrywać pojedyncze mecze dowolnymi drużynami, brać udział w turniejach i sprawdzić się w sezonach online. Z kolei w trybie kariery można wcielić się w menadżera wybranego klubu lub pokierować pojedynczym zawodnikiem, rozwijać jego umiejętności i poprowadzić go do wielkości. Jeśli wybierzemy rolę trenera, to gra poza rozgrywaniem spotkań umożliwi nam także wysyłanie zawodników na treningi, organizowanie transferów i dobieraniem taktyki oraz odpowiedniego ustawienia drużyny przed meczem.

Jedną z największych atrakcji w FIF-ie 22 jest tryb Ultimate Team (FUT), polegający na budowaniu swojej własnej drużyny. By zdobywać nowych piłkarzy gracze muszą otwierać paczki kart zawierające losowych zawodników o różnym poziomie umiejętności. Karty można także kupować za pomocą waluty dostępnej w grze, znanej jako monety.

FIFA 22 działa na silniku Frostbite cechującym się szczegółowością i realizmem. Gra posiada polski, profesjonalny komentarz podczas rozgrywek.


Cena
Ilość
209,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Aktualna Data: 2021-11-27 09:44
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.