Towar dnia
Wybierz kategorię
PS5 (10)
- Gry nowe (8)
- Akcesoria (1)
- Konsole (0)
PS4 (55)
- Gry nowe (31)
- Akcesoria (0)
Xbox Series X (8)
- Gry nowe (6)
- Akcesoria (0)
- Konsole (0)
Xbox One (24)
- Gry nowe (15)
- Akcesoria (0)
PS3 (6)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox360 (1)
- Gry nowe (0)
- Gry na kinect (0)
- Akcesoria (0)
PC (1)
- Gry nowe (1)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
70 1050 1490 1000 0092 8530 0043
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Marvel's Guardians of the Galaxy PL - PS4/PS5
Dostępność: 24h
Platforma: PS4, PS5,
Gatunek: Akcja, Strzelanka,
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( dubbing )

Marvel's Guardians of the Galaxy jest przygodową grą akcji z elementami RPG, opartą na licencji marki Strażnicy Galaktyki należącej do firmy Marvel. Produkcja została opracowana przez studio Eidos Montreal, które zasłynęło między innymi z takich projektów jak Deus Ex: Bunt ludzkości czy Shadow of the Tomb Raider, a jej wydaniem zajęła się firma Square Enix.

Marvel's Guardians of the Galaxy zabiera nas w podróż do znanego z komiksowego pierwowzoru uniwersum science fiction. Przed kilkunastoma laty całą galaktyką wstrząsnęła gigantyczna wojna, której skutki są odczuwalne do dzisiaj. Jak się jednak okazuje, na tym nie kończą się jej kłopoty – w wyniku serii katastrofalnych zdarzeń na horyzoncie zaczął majaczyć kolejny międzyplanetarny kryzys.

Z nadchodzącymi problemami mogą uporać się jedynie tytułowi Strażnicy, na czele z głównym bohaterem opisywanej gry – Peterem „Star-Lordem” Quillem. Wraz z Grootem, Gamorą, Draksem i Rocketem protagonista udaje się w podróż, podczas której cała drużyna stawi czoła licznym zagrożeniom i nieraz wpadnie w tarapaty. Całość odznacza się potężnym ładunkiem humoru.

Marvel’s Guardians of the Galaxy akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Podczas zabawy wcielamy się wyłącznie w Star-Lorda, w którego skórze przemierzamy różnorodne, barwne poziomy, prowadzimy interaktywne rozmowy oraz toczymy walki.

Na swojej drodze regularnie napotykamy przeciwników (w tym bossów), których eliminujemy, korzystając z pistoletów żywiołów i odrzutowych butów protagonisty. Poza tym w trakcie starć wydajemy polecenia pozostałym członkom drużyny, wskazując cele, na których mają używać swoich specjalnych ataków. W ferworze walki możemy zarządzić zbiórkę, by wygłosić motywującą przemowę do towarzyszy (wymaga to wybrania opcji dialogowej adekwatnej do sytuacji) i postawić ich na nogi oraz zapewnić im rozmaite wzmocnienia.

W miarę postępów zdobywamy punkty doświadczenia i nabywamy kolejne specjalne umiejętności zarówno Star-Lorda, jak i pozostałych członków drużyny. Zdobywamy też części służące do nabywania rozmaitych ulepszeń. Ponadto gra często daje nam możliwość wybierania opcji dialogowych, co wpływa na relacje pomiędzy bohaterami, a niekiedy decyduje także o przebiegu fabuły – choć gra ma zasadniczo liniową strukturę, a opowieść zmierza do jednego, z góry ustalonego zakończenia.

Marvel's Guardians of the Galaxy posiada oprawę graficzną wysokiej jakości. Wrażenie robią zwłaszcza pełne detali i bogato animowane postacie, podobać się mogą również szczegółowe i różnorodne projekty lokacji.

Warto dodać, że Strażnicy oraz ich przygody nie są kalką komiksowych lub filmowych pierwowzorów, lecz ich nową interpretacją. Odnosi się to również do wyglądu bohaterów, toteż próżno tu szukać aktorów z filmów tworzących Marvel Cinematic Universe. Dopełnieniem tego wszystkiego jest soundtrack, na który składają się hity z lat osiemdziesiątych XX wieku od takich artystów i zespołów jak Pat Benatar, Wham!, Iron Maiden, KISS czy Blondie.


Cena
Ilość
209,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Aktualna Data: 2021-11-27 09:05
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.