Towar dnia
Wybierz kategorię
PS5 (10)
- Gry nowe (8)
- Akcesoria (1)
- Konsole (0)
PS4 (55)
- Gry nowe (31)
- Akcesoria (0)
Xbox Series X (8)
- Gry nowe (6)
- Akcesoria (0)
- Konsole (0)
Xbox One (24)
- Gry nowe (15)
- Akcesoria (0)
PS3 (6)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox360 (1)
- Gry nowe (0)
- Gry na kinect (0)
- Akcesoria (0)
PC (1)
- Gry nowe (1)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
70 1050 1490 1000 0092 8530 0043
Statystyki
Gości online: 1
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Crysis Remastered Trilogy PL - PS4
Dostępność: 24h
Platforma: PS4,
Gatunek: Akcja, Strzelanka,
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( dubbing )

Crysis Remastered Trilogy to kompilacja kultowych strzelanek pierwszoosobowych autorstwa niemieckiego studia Crytek. W skład pakietu wchodzi wydane w 2020 roku Crysis Remastered, czyli zremasterowana wersja pierwszej części serii, oraz nowo odświeżone Crysis 2 i Crysis 3Przy tworzeniu remasterów pracuje studio Saber Interactive odpowiedzialne za next-genowy port Wiedźmina 3.

Akcja trylogii Crysis rozpoczyna się w 2020 roku. Militarne siły Korei Północnej przejmują kontrolę nad położonym na Morzu Południowochińskim archipelagiem Lingshan. Podczas ataku do niewoli trafia grupa archeologów, która odkryła na wyspach zaawansowaną maszynerię nieznanego pochodzenia. Na wyspy wysłany zostaje amerykański oddział specjalny z misją ratunkową, mający ocalić archeologów. Szybko okazuje się jednak, że trwa tam konflikt między żołnierzami koreańskimi, a agresywną rasą obcych zwanych Cepidami. Ostatecznie Cepidzi przypuszczają atak na Ziemię, chcąc wyeliminować ludzkość. Zadaniem gracza jest powstrzymanie inwazji i uratowanie świata. W Crysisie 2 z terenów koreańskich lasów przenosimy się w zupełnie inny setting. Crysis 2 Remastered zabiera nas do jednej z największych metropoli świata – Nowego Jorku - w którym musimy walczyć z wrogo nastawionymi jednostkami korporacji C.E.L.L oraz potworom zagrażającym planecie. Crysis 3 Remastered zabiera nas do 2047 roku, do świata, w którym trzeba walczyć o przetrwanie zarówno z C.E.L.L, jak i Cepidami. Znany z pierwszej części Prorok odkrywa, że korporacja stworzyła w Nowym Jorku gigantyczną kopułę, pod którą znajduje się sztucznie wytworzony mikroświat. Nasz protagonista wybiera się tam by odkryć prawdę o korporacji i wziąć odwet za wydarzenia sprzed lat.

Gry z serii Crysis są pierwszoosobowymi strzelankami nastawionymi na swobodę w wykonywaniu zadań. Kampanie podzielone są na misje, które możemy wypełnić na kilka sposobów. Gracz prawie zawsze ma kilka ścieżek do celu oraz rozmaite narzędzia ułatwiające mu zadanie. Możemy przekradać się obok przeciwników, pokonywać ich w otwartej strzelaninie lub korzystać z pojazdów opancerzonych. Wolności dodaje także system modyfikacji broni. Do naszego oręża możemy przyczepiać dodatki, które zmieniają jego właściwości. Zaliczają się do nich celowniki, lunety, tłumiki, lub zaczepiane pod lufą strzelby i granatniki.

Elementem dodającym głębi do rozgrywki jest nanopancerz noszony przez protagonistów. Jest to wysoce zaawansowana zbroja bojowa wzmacniająca umiejętności wyposażonego w nią żołnierza. Nanopancerz pozwala graczowi hakować wrogą elektronikę, oddychać pod wodą i skanować otoczenie. Ponadto, zależnie od gry, posiada on kilka głównych trybów między którymi możemy się przełączać. Przykładowo, tryb maskowania pozwala nam na chwilową niewidzialność, tryb pancerza chroni przed pociskami, a tryb siły zmniejsza odrzut broni i pozwala na rzucanie ciężkimi przedmiotami.

Druga i trzecia część trylogii dodają do serii kilka pomniejszych zmian. Crysis 2 czyni pola bitwy bardziej pionowymi, pozwalając na wspinaczkę oraz strzelaniny rozłożone po kilku różnych piętrach. Dodano także więcej funkcjonalności nanoskafandra. Crysis 3 wprowadza do gry futurystyczny kompozytowy łuk wyposażony w różne rodzaje strzał, szybkostrzelny karabin maszynowy Typhoon oraz działko plazmatyczne o sporej sile rażenia – Heavy Mortar.

Crysis Remastered Trilogy nie zawiera trybów multiplayer znanych z oryginalnych wydań serii. Pakiet zawiera wyłącznie kampanie dla pojedynczego gracza.

Usprawnienia wizualne trylogii są porównywalne z tymi zawartymi w Crysis Remastered. Crysis 2 i Crysis 3 otrzymały nowe modele i tekstury. Pakiet otrzymał podwyższenie rozdzielczości do 4K, efekty ray-tracingu oraz wiele innych usprawnień. Wersje konsolowe pozwalają na wybór trybu graficznego gry. Trylogię możemy ogrywać w trybie wydajnościowym, jakościowym lub ray-tracing’owym (tylko w Crysis 1).


Cena
Ilość
169,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Aktualna Data: 2021-11-27 08:58
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.