Towar dnia
Wybierz kategorię
PS5 (10)
- Gry nowe (8)
- Akcesoria (1)
- Konsole (0)
PS4 (55)
- Gry nowe (31)
- Akcesoria (0)
Xbox Series X (8)
- Gry nowe (6)
- Akcesoria (0)
- Konsole (0)
Xbox One (24)
- Gry nowe (15)
- Akcesoria (0)
PS3 (6)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox360 (1)
- Gry nowe (0)
- Gry na kinect (0)
- Akcesoria (0)
PC (1)
- Gry nowe (1)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
70 1050 1490 1000 0092 8530 0043
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
KeyWe - PS5
Dostępność: 24h
Platforma: PS5,
Gatunek: Zręcznościowa,
Nośnik: Blu-ray Disc , język angielski

KeyWe to humorystyczna i zwariowana zręcznościówka, która rozwija skrzydła w trybie współpracy. Tytuł został opracowany przez niezależne studio Stonewheat & Sons, natomiast jego wydaniem zajęła się firma Sold Out.

Akcja gry KeyWe toczy się w placówce pocztowej w miejscowości zwanej Bungalow Basin. Głównymi bohaterami tej produkcji są pracujące tam dwa małe ptaki kiwi o imionach Debra oraz Jeff. Choć nasi podopieczni nie mają rąk, muszą dołożyć starań, by należycie wykonywać swoje obowiązki, dzięki czemu listy, paczki i telegramy będą dostarczane na czas.

W grze KeyWe akcję obserwujemy z góry. Debra i Jeff pociesznie skaczą po pomieszczeniach poczty, przenosząc w dziobach paczki oraz listy, które odbierają od nadawców albo oddają w ręce (lub na przykład dzioby) zniecierpliwionych adresatów. Poza tym muszą zajmować się obsługą pocztowego sprzętu, jak taśma do sortowania przesyłek czy telegraf, przystosowanego (na szczęście) do ich możliwości oraz gabarytów.

Chcąc, by klienci opuszczali pocztę zadowoleni, nasi podopieczni wszystko to muszą robić na czas, przez co do zabawy wszystko wkrada się chaos. Ten ostatni jest potęgowany przez losowe zdarzenia powiązane z porami roku; jesienią Bungalow Basin nawiedzają bowiem gwałtowne burze, natomiast zimą – potężne śnieżyce. Gra jest jednak warta świeczki, gdyż w miarę postępów odblokowujemy kosmetyczne dodatki, które pozwolą naszym kiwi zostać najlepiej wyglądającymi pracownikami ptasiej poczty; mowa między innymi o nowych kolorach piór czy akcesoriach pokroju kapeluszy.

KeyWe można grać w pojedynkę lub w towarzystwie drugiego gracza (na wspólnym ekranie albo przez Internet), w ramach trybu współpracy. Grając samotnie, kontrolujemy jednocześnie obydwoje ptasich bohaterów, natomiast podczas kooperacyjnej zabawy każdy gracz wciela się w jednego z nich.

KeyWe może się pochwalić barwną i szczegółową grafiką utrzymaną w kreskówkowej stylistyce. Zabawa toczy się przy akompaniamencie wpadającego w ucho soundtracku i rozmaitych dźwięków towarzyszących obsłudze pocztowego sprzętu.


Cena
Ilość
109,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Aktualna Data: 2021-11-27 10:14
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.