Towar dnia
Wybierz kategorię
PS5 (10)
- Gry nowe (8)
- Akcesoria (1)
- Konsole (0)
PS4 (55)
- Gry nowe (31)
- Akcesoria (0)
Xbox Series X (8)
- Gry nowe (6)
- Akcesoria (0)
- Konsole (0)
Xbox One (24)
- Gry nowe (15)
- Akcesoria (0)
PS3 (6)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox360 (1)
- Gry nowe (0)
- Gry na kinect (0)
- Akcesoria (0)
PC (1)
- Gry nowe (1)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
70 1050 1490 1000 0092 8530 0043
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
It Takes Two PL - XBOX ONE / XBOX SERIES X
Dostępność: 24h
Platforma: Xbox one, Xbox Series X,
Gatunek: Przygodowa, gra akcji,
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( napisy )

It Takes Two to gra z pogranicza gatunków action-adventure i platformówek 3D, oferująca rozgrywkę wyłącznie w dwuosobowym trybie kooperacji, w której gracze przejmują kontrolę nad parą bohaterów – Codym oraz May. Za produkcję odpowiada niezależne studio Hazelight, kierowane przez Josefa Faresa i znane z wysoko ocenianego A Way Out. Tytuł wydany został w ramach programu dla twórców gier indie – EA Originals – opracowanego przez firmę Electronic Arts.

Rodzice Rose, Cody i May, planują rozwód. Dziewczynka bardzo to przeżywa i by ulżyć sobie w smutku, tworzy dwie laleczki – jedną z gliny, drugą z drewna – które mają reprezentować jej mamę i tatę. W tajemniczych okolicznościach umysły rodziców zostają przeniesione do ciał stworzonych przez Rose lalek. Zminiaturyzowani bohaterowie budzą się we własnym domu, który ukazuje im nieznane dotąd, bajkowe oblicze.

Skłócone małżeństwo zaczyna szukać sposobu, by powrócić do swoich właściwych ciał. Próbuje im w tym pomóc dr Hakim – ekscentryczna magiczna książka specjalizująca się w ratowaniu związków. Cody i May nie chcą jednak przyjąć do wiadomości, że nie staną się na powrót ludźmi, dopóki nie zaczną się dogadywać. Mimo to ruszają razem w podróż przez znany-nieznany świat, w którym tylko wspólnymi siłami są w stanie pokonać liczne przeciwności losu.

Centralnym elementem It Takes Two jest kooperacja, wymagająca od dwojga graczy radzenia sobie z wyzwaniami zarówno zręcznościowymi, jak i logicznymi. Gracze, wcielając się w Cody’ego i May, wspólnie przemierzają malownicze i nierzadko surrealistyczne lokacje, pomagając sobie nawzajem w pokonywaniu kolejnych przeszkód. Gra zawiera bardzo zróżnicowane wyzwania: współgracze muszą m.in. unikać pułapek, unicestwiać przeciwników (w tym bossów) czy rozwiązywać łamigłówki. Mogą też rywalizować w opcjonalnych minigrach, które pełnią rolę „znajdziek”.

Różnorodność cechuje również odwiedzane lokacje. Cody i May trafiają np. do ogrodu, w którym podróżują pośród bujnej roślinności na grzbietach włochatych pająków lub skocznych żab. Innym razem lądują we wnętrzu śniegowej kuli, gdzie śmigają na łyżwach po lodzie, skacząc nad rozpadlinami, oraz rozwiązują zagadki przy użyciu magnesów. Odwiedzają też m.in. zabawkową przestrzeń kosmiczną i szopę opanowaną przez zbuntowane narzędzia. Na każdym etapie postacie korzystają z innych gadżetów lub zdolności, które pomagają im w radzeniu sobie z łamigłówkami i przeciwnikami.

Trójwymiarowy świat It Takes Two utrzymany został w przyjemnej, żywej kolorystyce. Kreacje postaci, jak i prezentowane w grze lokacje ukazane są w uproszczonym stylu, przywodzącym na myśl filmy czy seriale animowane.

Tytuł zawiera unikalną funkcję – darmowy „Dostęp dla znajomych” w sieciowym trybie kooperacji. Nawet jeżeli jeden z graczy nie posiada zakupionego tytułu, wciąż może dołączyć do rozgrywki przyjaciela – wystarczy, że pobierze darmową wersję Friend’s Pass i otrzyma od niego zaproszenie. Trzeba jednak pamiętać, że funkcja ta nie działa cross-platformowo – np. posiadacz konsoli PS5 nie może grać razem z użytkownikiem Xboxa. Możliwa jest natomiast zabawa międzygeneracyjna w obrębie jednej rodziny sprzętu, tj. właścicieli PS4 i PS5 oraz XOne i XSX/S.


Cena
Ilość
109,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Aktualna Data: 2021-11-27 08:42
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.