Towar dnia
Wybierz kategorię
PS4 (110)
- Gry nowe (3)
- Gry używane (107)
- Akcesoria (0)
PS3 (51)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox360 (37)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox One (35)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
PSP (1)
- Akcesoria (1)
PC (8)
- Gry nowe (8)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
89 1050 1490 1000 0090 9258 2817
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Concrete Genie PL - PS4
Dostępność: 24h
Platforma: PS4,
Gatunek: Przygodowa,
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( dubbing )
Concrete Genie jest przygodową grą akcji stworzoną przez należące do Sony studio PixelOpus (znane głównie z wydanego w 2014 roku Entwined). 

W Concrete Genie na platformie PS4 gracze wcielają się w Asha – mieszkającego w klimatycznym, nadmorskim miasteczku chłopca, który odkrywa, iż posiada moc ożywiania wykonanych przez siebie na ścianach malunków.


Concrete Genie jest grą przygodową, w której akcję obserwujemy zza pleców bohatera. Podobnie jak większość produkcji tego typu, tytuł umożliwia przemierzanie i eksplorowanie kolejnych lokacji (w tym np. skakanie po dachach) i rozwiązywanie prostych zagadek. Tym, co wyróżnia Concrete Genie jest jednak rozbudowana mechanika umożliwiająca malowanie, a następnie ożywianie obrazów w celu pokonywania stawianych przez grę wyzwań. Możemy na przykład namalować stworzenie, które swoim ognistym oddechem podpali drewnianą blokadę, albo też takie, które włada elektrycznością i wykorzysta swoją moc do zasilenia mechanizmu kontrolującego zamkniętą bramę. 

Malunki wykonujemy, korzystając z gałek analogowych oraz funkcji żyroskopu, w które wyposażony jest pad DualShock 4. Mnogość opcji i pozostawiona graczom dowolność powodują przy tym, że niemal każdy będzie w stanie stworzyć przepiękne, pełne kolorów i życia (dosłownie i w przenośni) dzieło sztuki. 

Concrete Genie w wersji na PS4 charakteryzuje się klimatyczną oprawą graficzną, w której ponure, ale niepozbawione swoistego uroku miasto kontrastuje z niezwykle barwnymi obrazami tworzonymi przez Asha. Dzięki spójnemu i dobrze przemyślanemu stylowi graficznemu, który przywodzi na myśl filmy animowane, kontrast ten nie razi – wręcz przeciwnie, jest umiejętnie wykorzystywany do nadania grze własnej tożsamości.Cena
Ilość
79,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Dołącz do nas na FB
Najczęściej oglądane
Najczęściej kupowane
Aktualna Data: 2020-03-31 08:15
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.