Towar dnia
Wybierz kategorię
PS5 (10)
- Gry nowe (8)
- Akcesoria (1)
- Konsole (0)
PS4 (55)
- Gry nowe (31)
- Akcesoria (0)
Xbox Series X (8)
- Gry nowe (6)
- Akcesoria (0)
- Konsole (0)
Xbox One (24)
- Gry nowe (15)
- Akcesoria (0)
PS3 (6)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox360 (1)
- Gry nowe (0)
- Gry na kinect (0)
- Akcesoria (0)
PC (1)
- Gry nowe (1)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
70 1050 1490 1000 0092 8530 0043
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
A Plague Tale Innocence PL - PS4
Dostępność: 24h
Platforma: PS4,
Gatunek: Akcja, Skradanka,
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( napisy )

A Plague Tale: Innocence jest przygodową grą akcji z elementami skradanki, stworzoną przez francuski zespół Asobo Studio – wcześniej ekipa pracowała między innymi nad ReCore. Produkcja została wydana przez Focus Home Interactive.

Akcja A Plague Tale: Innocence została osadzona we Francji z 1349 roku, a więc w czasie, kiedy mieszkańcy Europy musieli zmierzyć się z tak zwaną czarną śmiercią – jedną z największych epidemii w historii ludzkości. W opanowanym przez zarazę świecie przyszło żyć dwójce głównych bohaterów – nastoletniej Amicii oraz jej pięcioletniemu bratu Hugo. Fabuła koncentruje się na relacjach pomiędzy protagonistami, zmuszonymi do ucieczki po tym, jak ich rodzice zostali zamordowani przez Inkwizycję, która z niewiadomych przyczyn poszukuje chłopca. Nasi podopieczni muszą odnaleźć bezpieczne schronienie, unikając nie tylko przedstawicieli Inkwizycji, lecz także stad wygłodniałych szczurów. Wszystko komplikuje fakt, że Hugo cierpi na tajemniczą chorobę...

A Plague Tale: Innocence akcja prezentowana jest z perspektywy trzeciej osoby (TPP). W trakcie zabawy kierujemy głównie Amicią, która może wydawać bratu – i innym postaciom, które dołączają do nich w toku fabuły – ograniczone polecenia. Dzieci nie mają szans w bezpośrednim starciu – Amicia potrafi jednak strzelać z procy, która może posłużyć do odwracania uwagi stojących im na drodze osób oraz do manipulacji elementami otoczenia. Z czasem dziewczyna uczy się wytwarzać różne rodzaje pocisków, dzięki czemu może np. zapalać lub gasić pochodnie, kierować szczury we wskazane miejsce lub zmuszać opancerzonych strażników do ściągnięcia hełmu, przez co można ich zabić celnym trafieniem w głowę. Wszystko to przydaje się podczas rozwiązywania zagadek środowiskowych.

Jednym z głównych elementów rozgrywki jest przemykanie za plecami uzbrojonych po zęby oponentów, będących w stanie bez trudu pozbawić życia naszych podopiecznych. Mechanika skradania jest jednak nietypowa – bohaterowie nie zawsze mogą bowiem kryć się w cieniach, gdyż przesiadują tam wspomniane wcześniej gryzonie. Gracz musi pozostawać w zasięgu światła, jednocześnie starając się pozbawiać adwersarzy przenośnych latarni oraz pochodni, wystawiając ich w ten sposób na pastwę wypełzających z mroku szczurów.

A Plague Tale: Innocence może pochwalić się wysokiej jakości trójwymiarową oprawą graficzną. Twórcy poświęcili należytą uwagę szczurom, których stada zachowują się w realistyczny sposób – błyskawicznie przemieszczają się od jednego ciała do drugiego, unikając źródeł światła. Mimo obecności dziecięcych protagonistów, gra jest brutalna, a widok rozczłonkowanych zwłok i ludzi pożeranych żywcem przez szczury jest tutaj na porządku dziennym. Na osobną wzmiankę zasługuje niezwykle klimatyczna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Oliviera Deriviere, autora muzyki m.in. do gier Remember Me i Vampyr.Cena
Ilość
89,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Aktualna Data: 2021-11-27 10:21
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.