Wybierz kategorię
PS4 (92)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
PS3 (39)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox360 (32)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox One (26)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
PSP (1)
- Akcesoria (1)
PC (8)
- Gry nowe (8)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
89 1050 1490 1000 0090 9258 2817
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
RAGE 2 PL - PS4
Dostępność: 24h
Platforma: PS4,
Gatunek: Akcja, Strzelanka,
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( dubbing )

RAGE 2 to kontynuacja postapokaliptycznego FPS-a opracowanego przez zespół id Software i wydanego przez firmę Bethesda Softworks w 2011 roku. W przypadku „dwójki” większość prac wykonała ekipa Avalanche Studios (znana przede wszystkim dzięki serii Just Cause oraz grze Mad Max), a studio id Software głównie sprawowało nad nią nadzór i czasami podsuwało własne rozwiązania. Wydawcą pozostała spółka Bethesda Softworks.

Podobnie jak poprzednia odsłona cyklu, RAGE 2 zabiera nas w podróż na postapokaliptyczną Ziemię zrujnowaną w wyniku uderzenia asteroidy. Sequel rozpoczyna się 30 lat po wydarzeniach ukazanych w pierwszej części i bezpośrednio je kontynuuje. Powstanie przeciwko Władzy zakończyło się sukcesem, ale złowroga dyktatura, zepchnięta do podziemia, w ciągu kilku dekad odbudowała dawną potęgę i znów szykuje się do opanowania całych pustkowi pod wodzą generała Crossa.

Gracz wciela się w Walkera (lub Walker – można wybrać płeć postaci), tj. ostatniego przedstawiciela frakcji Strażników z Vineland, której zadaniem jest ochrona wolnych ludzi przed mutantami, bandytami i innymi zagrożeniami. Korzystając z technologii pochodzącej z Ark – kapsuł, w których zahibernowano specjalnie wyszkolonych ludzi na rzecz odbudowy cywilizacji po apokalipsie – bohater(ka) staje do kolejnej walki z Władzą, podejmując próbę zniszczenia jej raz na zawsze.

RAGE 2 oddaje do naszej dyspozycji rozległy otwarty świat, na który składają się nie tylko charakterystyczne dla pierwszej części skaliste kaniony i piaszczyste bezdroża usiane szczątkami ludzkiej cywilizacji, ale również m.in. obszary porośnięte dżunglą i bagienne. Podobnie jak poprzednio, po mapie przemieszczamy się głównie uzbrojonymi pojazdami, odwiedzając m.in. miasta handlowe, posterunki bandytów, leża mutantów, areny czy tory wyścigowe, gdzie na gracza czeka szeroki wachlarz opcjonalnych atrakcji.

W gruncie rzeczy eksploracja stanowi tylko dodatek do mechaniki pierwszoosobowej strzelanki, która przypomina nieco serię Doom – jest bardzo dynamiczna, efektowna i krwawa. W walce korzystamy z kilku zróżnicowanych odmian broni (m.in. strzelba, wyrzutnia rakiet, hiperdziałko, miotacz grawistrzałek; wszystkie nosimy ze sobą i stopniowo ulepszamy w toku rozgrywki), a ich uzupełnienie stanowią gadżety – przede wszystkim znany z pierwszego RAGE śmiglik (ang. wingstick) – oraz nanotrytowe moce. Te ostatnie pozwalają graczowi wykonywać takie sztuczki jak podwójny skok, telekinetyczne pchnięcie, tworzenie wiru obezwładniającego wrogów czy błyskawiczny odskok (ang. dash).

Istotną rolę w zabawie odgrywa stopniowe ulepszanie umiejętności i ekwipunku bohatera. Służą temu rozmaite punkty i zasoby zdobywane w toku przetrząsania lokacji rozsianych po otwartym świecie. Dzięki temu gruntownie zwiększamy możliwości postaci, czyniąc z niej niepowstrzymaną maszynę do zabijania. Modyfikacjom podlegają również pojazdy, choć mają one w rozgrywce drugorzędne znaczenie w stosunku do „pieszych” strzelanin.

RAGE 2 zawiera wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza. Został w nim jednak umieszczony komponent sieciowy, pozwalający np. walczyć z innymi graczami o miejsca w internetowych rankingach w ramach rozmaitych konkurencji. Ponadto gra była po premierze regularnie aktualizowana, otrzymując zmieniające się co tydzień wyzwania.

RAGE 2 działa w oparciu o technologię Apex Engine, którą studio Avalanche wykorzystało w swoich wcześniejszych projektach, z grami z serii Just Cause na czele. Zdecydowano się na ten silnik zamiast id Tech (który napędzał pierwsze RAGE) z racji jego przystosowania do generowania rozległych i szczegółowych otwartych światów.Cena
Ilość
69,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Dołącz do nas na FB
Najczęściej oglądane
Najczęściej kupowane
Aktualna Data: 2020-08-09 04:46
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.