Towar dnia
Wybierz kategorię
PS4 (88)
- Gry nowe (1)
- Akcesoria (2)
- Konsole (0)
PS3 (49)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox360 (58)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox One (44)
- Gry nowe (1)
- Akcesoria (0)
- Konsole (0)
PSP (5)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (1)
PC (12)
- Gry nowe (12)
- Akcesoria (0)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
89 1050 1490 1000 0090 9258 2817
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Anthem PL - PS4
Dostępność: 24h
Platforma: PS4,
Gatunek: Akcja, Strzelanka, RPG,
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( napisy )

Anthem to kooperacyjna strzelanka TPP z pierwiastkiem MMO, wzbogacona o elementy RPG i osadzona w klimatach science fiction. Produkcja wyszła spod rąk pracowników oddziału studia BioWare zlokalizowanego w mieście Edmonton, czyli zespołu odpowiedzialnego z największe hity firmy, takie jak seria Dragon Age czy trzy pierwsze odsłony cyklu Mass Effect.

Gra przenosi nas na odległą planetę, porzuconą przez pradawnych bogów w czasie jej tworzenia, co pozostawiło na niej sporo nieprzyjaznych bestii oraz „potęgę hymnu” – narzędzie kreacji świata, które każdy pragnie posiąść i ujarzmić.  Gracze wcielają się w tzw. wolnych strzelców (ang. Freelancers), czyli śmiałków wyposażonych w pancerze wspomagane klasy Javelin. Tylko oni są w stanie stawić czoła zarówno agresywnej faunie tego świata, jak i bezwzględnej rasie inteligentnych istot znanych jako Szramy (Scars), a także wrogiej ludzkiej frakcji Dominium.

Na barki graczy spada obowiązek wypełniania licznych zadań zlecanych przez mieszkańców miasta Fort Tarsis oraz pokonanie sił Dominium, pragnących zawładnąć potęgą hymnu.

Anthem łączy elementy trzecioosobowej strzelanki i gry MMORPG. Gracze zaczynają przygodę od wyboru swojego pierwszego Javelina, a następnie biorą udział w eksploracji świata i realizowaniu misji, samotnie lub wspólnie z towarzyszami broni. Wypełnianie zadań nagradzane jest punktami doświadczenia, dzięki którym podnosimy poziom naszej postaci oraz zdobywanego ekwipunku.

Wydarzenia obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami bohatera. Walka jest w dużym stopniu zręcznościowa i przypomina klasyczne strzelanki, ale główną rolę odgrywają tu zdolności specjalne Javelinów oraz ataki obszarowe.

Podczas zabawy kluczową rolę odgrywają pancerze wspomagane, czyli tzw. Javeliny. Gra oferuje cztery modele do dyspozycji (Łowca, Sztorm, Kolos, Śmigacz), o różnym poziomie mobilności i uzbrojenia. Dodatkowo możemy je modyfikować i ulepszać, dopasowując sprzęt do naszych indywidualnych potrzeb. Wszystkie egzemplarze wyposażone są w silniki odrzutowe, co ułatwia eksplorację planety i zapewnia większą swobodę taktyczną podczas walk. Należy odnotować, że gra nie pozwala na latanie bez ograniczeń. Silniki Javelina po pewnym czasie się przegrzewają; możemy je schłodzić np. poprzez lot opadający czy kontakt z wodą.

Anthem możemy wypełniać misje samotnie, z grupą znajomych lub zdać się na losowych kompanów. Natomiast baza ludzkości, Fort Tarsis, jest miejscem indywidualnym dla każdego użytkownika. To właśnie tam poznajemy fabułę gry i wybieramy misje. Tym samym o ile główne uniwersum Anthem rozwija się dla każdego użytkownika tak samo, to jednocześnie dzięki bazie mają oni szansę poznać historie licznych postaci niezależnych według swojego wyboru.

Anthem stawia na kooperacyjną rozgrywkę, w której czworo graczy łączy siły przeciwko sztucznej inteligencji. W dniu premiery autorzy nie przewidzieli opcji PvP (nie było możliwości rywalizacji z innymi ludźmi). Skład drużyny możemy wybrać w momencie rozpoczynania każdej nowej ekspedycji – możemy zaprosić do zabawy znajomych lub połączyć siły z losowymi graczami w oparciu o matchmaking.

Po ukończeniu głównego wątku fabularnego (składa się na niego około dwudziestu zadań) gracze mogą bawić się dodatkowymi aktywnościami. Wśród nich znalazły się kolejne misje zlecane przez główne frakcje gry (Freelancerzy, Arkaniści, Gwardziści), codzienne wyzwania oraz przejmowanie fortyfikacji (twierdz) zakończone zawsze walką z bossem. Te aktywności regularnie się odnawiają, zapewniając nam możliwość ciągłego rozwoju. Bohater może awansować na maksymalnie 30 poziom doświadczenia, przy czym nie kończy to rozgrywki. Oddzielnie podliczana jest bowiem siła jego Javelina - możemy ją zwiększyć poprzez instalowanie rzadkich komponentów wyższej jakości. Nowe bronie i części zdobywamy w formie lootu lub własnoręcznie wytwarzamy w oparciu o crafting.

Anthem oferuje atrakcyjną trójwymiarową oprawę graficzną, którą zbudowano na bazie silnika Frostbite, znanego m.in. z Battlefield 1. Odwiedzane w trakcie rozgrywki środowiska są dość zbliżone do siebie, ponieważ cały czas działamy na niewielkim obszarze górzystej planety pokrytej dżunglą. Pewnym urozmaiceniem są za to kopalnie, wrogie bazy czy wnętrza jaskiń i pradawnych ruin. Gra pozwala na zaawansowane modyfikacje wyglądu naszego Javelina, które są widoczne w trakcie właściwej gry oraz scenek przerywnikowych. Na uwagę zasługuje też Fort Tarsis, który przemierzamy wyjątkowo z perspektywy pierwszej osoby.Cena
Ilość
79,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Dołącz do nas na FB
Najczęściej oglądane
Najczęściej kupowane
Aktualna Data: 2019-09-19 04:58
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.