Towar dnia
Wybierz kategorię
PS4 (102)
- Gry nowe (3)
- Akcesoria (0)
PS3 (49)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox360 (36)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox One (35)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
PSP (1)
- Akcesoria (1)
PC (8)
- Gry nowe (8)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
89 1050 1490 1000 0090 9258 2817
Statystyki
Gości online: 1
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Overwatch PL - PS4
Dostępność: 24h
Platforma: PS4
Gatunek: Akcja,
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( dubbing )
Studio Blizzard Entertainment zostało założone w 1991 roku i na początku funkcjonowało jako Silicon & Synapse. W późniejszym czasie przemianowano je na Chaos Studios, aż w końcu przyjęło obecną nazwę. Pierwszym wielkim hitem dewelopera było WarCraft: Orcs and Humans, jednak od tamtej pory firma wypuściła sporo innych tytułów (World of Warcraft, StarCraft, Diablo i nie tylko), z których większość zaliczana jest do grona klasyków. Overwatch na konsolę PlayStation 4 również ma duże szanse na zapisanie się wielkimi literami w historii gier wideo, gdyż deweloperom udało się stworzyć doskonały produkt, który zebrał znakomite recenzje i momentalnie zdobył kilka milionów fanów. Tytuł w wersji na sprzęt firmy Sony wypada praktycznie tak samo, jak w przypadku Xboksa One i PC-tów. Oprawa graficzna trzyma podobny poziom na wszystkich urządzeniach, gra oferuje identyczną zawartość, a różnice sprowadzają się do nieco innego balansu na konsolach, niż na komputerach. 


Fabuła 

Akcja gry osadzona jest w futurystycznej rzeczywistości, pełnej chaosu i konfliktów. Tytułowa straż to organizacja mająca na celu utrzymanie pokoju – w jej w skład wchodzą najlepsi żołnierze, naukowcy i awanturnicy. Przez lata bezbłędnie realizowała ona swoje zadanie, ale z czasem jej siła i wpływy zaczęły maleć, a w samej grupie zaczęło dochodzić do podziałów. W momencie, w którym toczy się akcja Overwatch, grupa ta jest w kompletnej rozsypce. Ludzkość wciąż jednak potrzebuje bohaterów i to na barki graczy spada obowiązek wypełniania zobowiązań straży. Produkcja nastawiona jest na tryb multiplayer, ale jednocześnie oferuje warstwę fabularną, zarówno pod względem historii uniwersum, jak i zamieszkujących go postaci. Poznajemy ją w serii osobnych, krótkich filmów oraz dodatkowych materiałów udostępnianych przez twórców. 


Mechanika 

Zabawa w wersji na platformę PlayStation 4 sprowadza się do dynamicznych walk w sześcioosobowych zespołach. Tempo potyczek jest bardzo szybkie, a dynamikę starć dodatkowo zwiększa duża mobilność postaci. Nacisk położono przede wszystkim na bliską kooperację i odniesienie jakiegokolwiek sukcesu wymaga współpracy z towarzyszami broni. Założenie to odzwierciedlają tryby zabawy. Przykładowo, w Payload jedna drużyna musi dostarczyć ładunek wybuchowy do określonego punktu na mapie, a druga ma za zadanie w tym przeszkodzić. Natomiast w Point Control jedna grupa atakuje punkty kontrolne, a druga musi je utrzymać do końca meczu. W obu trybach samotne wilki mają nikłe szanse na przetrwanie i są szybko eliminowane przez przeciwny zespół. 

Rozpoczynając rozgrywkę, wybieramy jedną z dostępnych postaci, ale możemy ją dowolnie zmieniać podczas zabawy – każda śmierć to okazja do wybrania innego bohatera. Autorzy zadbali o dużą różnorodność herosów, poczynając od potężnego Reinhardta potrafiącego szarżami wbijać przeciwników w ściany, aż po dzierżącego łuk Hanzo, który mniejszą wytrzymałość nadrabia możliwością błyskawicznej wspinaczki. Wszyscy bohaterowie dysponują pokaźnym zestawem umiejętności specjalnych i dlatego kierowanie każdym z nich zapewnia odmienne wrażenia. 


Pozostałe informacje 

Wbrew początkowym domysłom fanów, Overwatch w wersji na PlayStation 4 nie jest grą free-to-play. Zakupienie produkcji daje dostęp do wszystkich bohaterów, map oraz trybów, których lista ma w przyszłości dodatkowo się poszerzać.
Cena
Ilość
69,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Dołącz do nas na FB
Najczęściej oglądane
Najczęściej kupowane
Aktualna Data: 2020-04-06 14:05
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.