Towar dnia
Wybierz kategorię
PS4 (94)
- Gry nowe (8)
- Akcesoria (0)
- Konsole (0)
PS3 (59)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox360 (51)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox One (40)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
- Konsole (0)
PSP (5)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (1)
PC (11)
- Gry nowe (11)
- Akcesoria (0)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
89 1050 1490 1000 0090 9258 2817
Statystyki
Gości online: 1
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Diablo III Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition PL - Xbox One
Dostępność: 24h
Platforma: Xbox One
Gatunek: Akcja, RPG,
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( dubbing )
Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition to pierwszy dodatek do trzeciej części Diablo. Za jego opracowanie odpowiada firma Blizzard. Edycja na konsolę zawiera dodatkowo cztery początkowe akty, dostępne wcześniej w podstawowej części gry. 

Po pokonaniu Diablo przez potomka nefalemów i uwięzieniu jego duszy w Czarnym Kamieniu Dusz, wydawało się że nad Sanktuarium zapanował w końcu pokój. Jednak ukryta w mroku istota, bardziej złowroga niż najstraszniejsze z demonów, w końcu wyszła na światło dzienne. Włada ona mocą tak potężną i prastarą jak wszechświat. A jej pojawienie się nie zwiastuje nic innego jak zagłada wszystkich istot żywych. Gracz musi więc stawić czoła samemu Aniołowi Śmierci - Maltaelowi.

Rozszerzenie nie wprowadza gruntownych zmian w mechanice rozgrywki. Gracz przemierza nowe, bardziej mroczne lokacje i pojedynkuje się z nowymi rodzajami przeciwników. Wyprawa ta zaciągnie nas zarówno na tereny Sanktuarium, jak i poza jego granice. Odwiedzimy więc zarówno tereny Zachodniej Marchii, jak i starożytne mury Fortecy Pandemonium. Rozpoczynając nową przygodę mamy możliwość kontynuowania zmagań postacią z podstawowej wersji gry, bądź też możemy skorzystać z umiejętności utworzenia zupełnie nowej klasy, jaką jest Krzyżowiec. Jest to wojak odziany w płytową zbroję, ciążki oręż oraz posiadający dużą silę ataku. 

Blizzard podniósł maksymalny poziom doświadczenia do 70 lvl. Poprawiono także system lootu - teraz wypada głównie sprzęt nadający się dla postaci jaką aktualnie się gra. Jest go także nieco mniej, jednak jest lepszy. Udostępniono również możliwość zmiany wyglądu noszonej zbroi.

Przygotowano także dwa nowe tryby - wyprawa po łupy oraz próbę nefalemów. Są one przeznaczone dla graczy z najwyższym poziomem doświadczenia.


Cena
Ilość
89,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Dołącz do nas na FB
Najczęściej oglądane
Najczęściej kupowane
Aktualna Data: 2019-11-22 13:59
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.