Towar dnia
Wybierz kategorię
PS4 (110)
- Gry nowe (3)
- Gry używane (107)
- Akcesoria (0)
PS3 (51)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox360 (37)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
Xbox One (35)
- Gry nowe (0)
- Akcesoria (0)
PSP (1)
- Akcesoria (1)
PC (8)
- Gry nowe (8)
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Konto Bankowe ING
89 1050 1490 1000 0090 9258 2817
Statystyki
Gości online: 0
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Bloodborne GOTEY PL - PS4
Dostępność: 24h
Platforma: PS4
Gatunek: RPG / Akcja
Nośnik: Blu-ray Disc, język polski ( napisy )
Bloodborne to kolejna produkcja stworzona przez zespółFrom Software, znany m.in. z serii wymagających gier RPG akcji - Souls. W pracach nad tytułem uczestniczyłHidetaka Miyazaki - twórca Demon's Souls.

Tytuł jest klimatyczną i brutalną produkcją z gatunku RPG, przywołującą na myśl wcześniejsze dokonania studia, od których pożyczono m.in. podobną mechanikę rozgrywki czy charakterystyczny, wymagający poziom trudności.

Bloodborne przenosi nas jednak w odmienne realia od tych, jakie znamy z cyklu Dark Souls. Zamiast mrocznego średniowiecza, trafiamy do XIX-wiecznego, wiktoriańskiego miasteczka Yharnam, które nawiedziła tajemnicza plaga, zamieniając mieszkańców w krwiożercze i bezwzględne bestie. Zadaniem gracza jest przebicie się przez kolejne zastępy wrogów, odnalezienie właściwej drogi wśród wielu przesmyków, uliczek i zakamarków oraz odkrycie źródła zarazy. Standardowo dla From Software, nie zabraknie tu licznych i wymagających walk z bossami, strażnikami danego etapu.

Sporym modyfikacjom uległ system walki, który od teraz będzie premiował wykonywanie uników i szybkie kontrataki. Bohater posiada bowiem w jednej ręce olbrzymi tasak, w drugiej zaś broń palną, co daje mu spore pole do popisu jeżeli chodzi o likwidację oponentów, lecz pozbawia zasłony w postaci tarczy, chętnie używanej przez graczy w poprzednich produkcjach od From Software.

Bloodborne to tytuł ekskluzywny dla PlayStation 4, na której to konsoli działa w rozdzielczości 1080p przy 30 klatkach na sekundę.


Cena
Ilość
89,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Dołącz do nas na FB
Najczęściej oglądane
Najczęściej kupowane
Aktualna Data: 2020-03-31 07:49
© NAMAX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.